Zatvoriť náhľad
0 položiek
0.00€
Vyhľadávanie
DomovBlog

VÝROBCOVIA

 

KATEGÓRIE

Doplnky (32)

INFO BOX

Otázka ICQ
198-464-205

Otázka mailom
Telefón
+421 908 664 538

Doprava zadarmo pri nákupe nad 130 eur

Lasting ITL

Športové ponožky >> Trekking >> Uni Sex
Ponožky Lasting  ITL navrhnuté pre turistiku Lasting ITL
ks

ITL

€ 6.90


Varianty a prevedenia
Farba Veľkosť

Popis
Ponožky Lasting ITL navrhnuté pre turistiku. ITL je trekkingová, antibakteriálna, pevná tzv. inteligentná ponožka z mikrovlákna BORGOLON - polyamide, ktorý za každých podmienok udržuje prirodzenú bakteriálnu rovnováhu na pokožke. Jej prednosti sú dlhá životnosť a dobré izolačné vlastnosti. Na nárte, holennej časti, v chodidle a a špičke sa nachádzajú funkčné zosilnené zóny kompresnéj lycry, ktorá zabezpečuje stabilitu a komfort pri sporte aj bežnom nosení. Ponožka perfektne sedí na nohe vďaka elastickej bandáži v hornej časti. Vhodná do +5°C. 

Technológia
Ionty striebra bránia rastu baktérií a plesne
Ľavá + Pravá
Ochranná zóna
Elestická bandage
Jednovrstvový hladký úplet
Jemné šitie
Cirkulácia vzduchu a transport vlhkosti
Lezenie
Beh
Cyklistika
Turistika
Celodenné aktivity
 

Materiál
40% BORGOLON - polyamide, 20% COOLMAX - polyester, 20% SILTEX - polypropylene, 15% POLYAMIDE, 5%LYCRA - elastan 
COOLMAX® - 100% tvarovaný polyester Špeciálne štvorkanálové polyesterové vlákno je vodoodpudivé, nenasiakavé a veľmi rýchlo odvádza telesnú vlhkosť z pokožky na hornú vrstvu materiálu. Tam CoolMax®, rýchlejšie ako iné textílie, odvádza vlhkosť vo forme pary (odparovanie) a reguluje telesnú
LYCRA Registrovaná známka pre elastanové vlákno firmy Invista. Tento materiál je vysoko elastický, zaisťuje maximálny komfort pri nosení ponožiek LASTING. Vlákno zaručuje perfektné držanie tvaru na nohe a je ideálne do športových ponožiek určených pre špičkové
Siltex - 100% polypropylen mikrovlákno Mikrovlákno Prolen® Siltex je špeciálne polypropylénové vlákno modifikované antibakteriálnym aditívom na báze biogénnych iontov striebra, ktoré bránia množeniu baktérií a plesní. Redukuje nepríjemné pachy a udržuje bio rovnováhu pokožky pri športe.
Borgolon Veľmi pružné, trvanlivé, polyamidové syntetické vlákno s najvyššou odolnosťou proti ťahu, trhaniu a oderu. Je známe aj pod obchodným menom Nylon a Perlon. Len minimálne prijíma vlhkosť a má schopnosť odvádzať ju von z ponožky. Každé vypranie zvyšuje trvanlivosť tkanín. Pri ponožkách sa pridáva hlavne pre zvýšenie pevnosti záťažových miest ako sú päty a špičky, a taktiež do tela ponožky.

Galéria
Lasting ITL farba 905
905
Lasting ITL farba 903
903
Lasting ITL farba 908
908
 

Veľkostné tabuľky
2016 © PKsport    Created by KuB0