Zatvoriť náhľad
0 položiek
0.00€
Vyhľadávanie
DomovBlog

VÝROBCOVIA

 

KATEGÓRIE

Doplnky (32)

INFO BOX

Otázka ICQ
198-464-205

Otázka mailom
Telefón
+421 908 664 538

Doprava zadarmo pri nákupe nad 130 eur

Lasting ITU

Športové ponožky >> Trekking >> Uni Sex
Ponožky Lasting ITU navrhnuté pre turistiku Lasting ITU
ks

ITU

€ 7.80


Varianty a prevedenia
Farba Veľkosť

Popis
Ponožky Lasting ITU navrhnuté pre turistiku. Stredne silné, celoročné, trekkingové ponožky tvorené jednovrstvovým hladkým úpletom z mikrovlákna BORGOLON, ktorý za každých podmienok udržuje prirodzenú bakteriálnu rovnováhu na pokžke nohy. Ponožky sú upravené pre zlepšenú ochranu proti otlakom a tepelnú izoláciu. Materiál POLYCOLON je hydrofóbny a veľmi rýchlo schne. V holennej oblasti, v chodidle a špičke sa nachádzajú funkčné ochranné zóny z jednovrstvového plyšu, ktorý zabezpečuje stabilitu a komfort pri sporte i bežnom nosení na najviac namáhaných miestach. Vodné do -10°C. 

Technológia
Ionty striebra bránia rastu baktérií a plesne
Ľavá + Pravá
Elestická bandage
Ochranná zóna
Jednovrstvový plišový úplet
Jemné šitie
Lezenie
Beh
Cyklistika
Turistika
Celodenné aktivity
 

Materiál
65% BORGOLON - polyamid, 30% POLYCOLON - polypropylén, 5% LYCRA - elastan 
Borgolon Veľmi pružné, trvanlivé, polyamidové syntetické vlákno s najvyššou odolnosťou proti ťahu, trhaniu a oderu. Je známe aj pod obchodným menom Nylon a Perlon. Len minimálne prijíma vlhkosť a má schopnosť odvádzať ju von z ponožky. Každé vypranie zvyšuje trvanlivosť tkanín. Pri ponožkách sa pridáva hlavne pre zvýšenie pevnosti záťažových miest ako sú päty a špičky, a taktiež do tela ponožky.
POLYCOLON® - 100% polypropylen Polypropylén najvyššej kvality od firmy Schoeller Rakousko. Polycolon podporuje Váš výkon a udržuje Vaše nohy suché po dlhú dobu, bez ohľadu na to ako sa potíte. Je veľmi ľahký a mechanicky odolný. Polycolon je hydrofóbny materiál a schne veľmi rýchlo.
LYCRA Registrovaná známka pre elastanové vlákno firmy Invista. Tento materiál je vysoko elastický, zaisťuje maximálny komfort pri nosení ponožiek LASTING. Vlákno zaručuje perfektné držanie tvaru na nohe a je ideálne do športových ponožiek určených pre špičkové

Galéria
Lasting ITU farba 900
900
 

Veľkostné tabuľky
2016 © PKsport    Created by KuB0